Kontakt 2017-11-15T09:30:58+00:00

Adress:

PPAM Solkraft
Ljung Tegelbruket 3
590 75 Ljungsbro

Tel: 013-39 20 40

E-post: info@ppam.se
E-post Supportärenden: support@ppam.se
E-post Offert: offert@ppam.se







Vi som jobbar på PPAM Solkraft

Andreas Molin

Andreas Molin

CEO, CTO PPAM.se Sweden AB (International)
andreas.molin@ppam.se
+46 (0)76-176 20 40

Elin Molin

Elin Molin

VD PPAM Solkraft AB (Norden)
Industridoktorand i samarbete med Högskolan Dalarna.
elin.molin@ppam.se
+46 (0)70-567 66 31

Henrik Fridholm

Henrik Fridholm

Försäljningschef
henrik.fridholm@ppam.se
+46 (0)76-176 20 55

Sarah Wallberg

Sarah Wallberg

Ekonomi
sarah.wallberg@ppam.se
+46 (0)76-176 20 41

Mikael Forslund

Mikael Forslund

Senior Projektledare
mikael.forslund@ppam.se
+46 (0)70-454 42 50

Muhammad Shazib

Muhammad Shazib

Projektledare
muhammad.shazib@ppam.se
+46 (0)76-176 20 51

Hamid Reza Amjadi

Projektledare
hamid@ppam.se
+46 (0)76-176 20 57

Akvile Jonusiene

Ekonomiassistent
akvile@ppam.se
+46 (0)76-168 10 32

Kew Nordqvist

Kew Nordqvist

Teknisk säljare
kew.nordqvist@ppam.se
+46 (0)76-176 20 54

Carl Bergbäck

Carl Bergbäck

Teknisk säljare
carl.bergback@ppam.se
+46 (0)76-176 20 43

Alexandra

Alexandra Frostbacke

Teknisk säljare
alexandra.frostbacke@ppam.se
+46 (0)70-454 42 55

Per Enequist

Per Enequist

Teknisk säljare
per.enequist@ppam.se
+46 (0)70 454 42 53

Miomir Orescanin

Miomir Orescanin

Teknisk säljare
miomir.orescanin@ppam.se
+46 (0)76 176 20 46

Magd Alsaegh

Magd Alsaegh

Teknisk säljare
magd.alsaegh@ppam.se
+46 (0)70-454 42 51

Patrik Wiklund

Patrik Wiklund

Anbud- och ritningsspecialist
patrik.wiklund@ppam.se
+46 (0)76-176 20 45

Joakim Adolfsson

Joakim Adolfsson

Elektriker
joakim.adolfsson@ppam.se
+46 (0)76-176 20 44

Mariusz Dalewski

Mariusz Dalewski

Elektriker
mariusz.dalewski@ppam.se
+46 (0)76-176 20 53

Ozren Misija

Ozren Misija

Elektriker
ozren.misija@ppam.se
+46 (0)76-176 20 42

Oskar Fjellström

Elektriker
oskar.fjellstrom@ppam.se
+46 (0)76-051 81 88

Kenneth Alf

Kenneth Alf

Elektriker/Lageransvarig
kenneth.alf@ppam.se
+46 (0)76-176 20 56

Justas Balauskis

Justas Balauskis

Elektriker
justas.balauskis@ppam.se
+46 (0)76-308 11 34

Erik Persson

Erik Persson

Arbetsledare
erik.persson@ppam.se
+46 (0)76-176 20 48

Minde P

Minde Prancikaitis

Arbetsledare
minduagas@ppam.se
+46 (0)76-176 20 50

Mindaugas Svelnys

Teamledare
svelnys@ppam.se
+46 (0)76-176 20 47

Lauris Politiers

Teamleadare
+46 (0)73-901 22 85

Vygantas Virketis

Montör
+46 (0)72-301 69 86

Jonas Abartis

Montör
+46 (0)73-050 98 32

Våra återförsäljare

Mehdi Fander

Mehdi Fander

Exclusive Agent for Middle East
mehdi.fander@ppam.se
+989128928903 | +46(0)736-73 30 30

Solkraftdirekt Liviu Voinea

Teknisk Säljare
liviu@solkraftdirekt.se
+46 (0)76-196 35 28

Solkraftdirekt Johan Martinsson

Teknisk Säljare
johan@solkraftdirekt.se
+46 (0)76-000 06 62

Thomsell´s Thore Holm

Teknisk Säljare
thore@ppam.se
+46 (0)72-556 52 02

Solensera Linus Malmström

Teknisk Säljare
linus@solensera.se
+46 (0)76-007 97 12

Solensera Lucas McNabb

Teknisk Säljare
lucas@solensera.se
+46 (0)70-717 55 91