Kontakt 2017-08-07T09:37:22+00:00

Adress:

PPAM Solkraft
Ljung Tegelbruket 3
590 75 Ljungsbro

Tel: 013-39 20 40

E-post: info@ppam.se
E-post Supportärenden: support@ppam.se
E-post Offert: offert@ppam.se







Vi som jobbar på PPAM Solkraft

Andreas Molin

Andreas Molin

CEO, CTO PPAM.se Sweden AB (International)
andreas.molin@ppam.se
+46 (0)76-176 20 40

Elin Molin

Elin Molin

VD PPAM Solkraft AB (Norden)
Industridoktorand i samarbete med Högskolan Dalarna.
elin.molin@ppam.se
+46 (0)70-567 66 31

Henrik Fridholm

Henrik Fridholm

processledare
henrik.fridholm@ppam.se
+46 (0)76-176 20 55

Mikael Forslund

Mikael Forslund

Senior Projektledare
mikael.forslund@ppam.se
+46 (0)70-454 42 50

Muhammad Shazib

Muhammad Shazib

Projektledare
muhammad.shazib@ppam.se
+46 (0)76-176 20 51

Sarah Wallberg

Sarah Wallberg

Ekonomiadministratör
sarah.wallberg@ppam.se
+46 (0)76-176 20 41

Kew Nordqvist

Kew Nordqvist

Teknisk säljare
kew.nordqvist@ppam.se
+46 (0)76-176 20 54

Carl Bergbäck

Carl Bergbäck

Teknisk säljare
carl.bergback@ppam.se
+46 (0)76-176 20 43

Alexandra

Alexandra Frostbacke

Teknisk säljare
alexandra.frostbacke@ppam.se
+46 (0)70-454 42 55

Per Enequist

Per Enequist

Teknisk säljare
per.enequist@ppam.se
+46 (0)70 454 42 53

Miomir Orescanin

Miomir Orescanin

Teknisk säljare
miomir.orescanin@ppam.se
+46 (0)76 176 20 46

Magd Alsaegh

Magd Alsaegh

Teknisk säljare
magd.alsaegh@ppam.se
+46 (0)70-454 42 51

Pär Larsson

Pär Larsson

Teknisk säljare
par.larsson@ppam.se
+46 (0)70-454 42 54

Amanda Berglund

Teknisk säljare
amanda.berglund@ppam.se
+46 (0)76-107 53 04

Johan Agnvall

Teknisk säljare
johan.agnvall@ppam.se
+46 (0)76-107 53 04

Patrik Wiklund

Patrik Wiklund

Anbud- och ritningsspecialist
patrik.wiklund@ppam.se
+46 (0)76-176 20 45

Mehdi Fander

Mehdi Fander

Exclusive Agent for Middle East
mehdi.fander@ppam.se
+989128928903 | +46(0)736-73 30 30

Kenneth Alf

Kenneth Alf

Elektriker/Lageransvarig
kenneth.alf@ppam.se
+46 (0)76-176 20 56

Joakim Adolfsson

Joakim Adolfsson

Elektriker
joakim.adolfsson@ppam.se
+46 (0)76-176 20 44

Ozren Misija

Elektriker
ozren.misija@ppam.se
+46 (0)76-176 20 42

Mariusz Dalewski

Mariusz Dalewski

Elektriker
mariusz.dalewski@ppam.se
+46 (0)76-176 20 53

Justas Balauskis

Justas Balauskis

Elektriker
justas.balauskis@ppam.se
+46 (0)76-308 11 34

Erik Persson

Erik Persson

Montör
erik.persson@ppam.se
+46 (0)76-176 20 48

Våra återförsäljare

Solkraftdirekt

Kalkstensvägen 11, 719 93 Vintrosa
info@solkraftdirekt.se, www.solkraftdirekt.se
Johan Martinson, johan@solkraftdirekt.se, 076 000 06 62
Liviu Voinea, liviu@solkraftdirekt.se, 076 196 35 28

Thomsell’s

Bergakungsgatan 2C, 441 44 Alingsås

Thore Holm, thore.holm@ppam.se, 0725-56 52 02